سفارش کار

چگونه کار خود را سفارش دهیم

برای سفارش کار خود به صورت غیر حضوری گروه معماری کریمه نیازمند یکسری اطلاعات اولیه می باشد که با پر کردن فرم زیر آن اطلاعات مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و در ادامه برای روشن شدن همه ی ابعاد طرح با شما تماس گرفته خواهد شد و موارد احتمالی پر نشده یا ناقص پرسیده خواهد شد.

پس از توافق بر سر هزینه و زمان تحویل کار شروع به طراحی پروژه ی شما خواهیم کرد و مرحله به مرحله کار که پی می رود آن را برای شما ارسال خواهیم کرد تا هم از روند کار مطلع باشید و هم در صورت مغایرت طرح با تصور کارفرما اقدام به اصلاح آن می نماییم.

برای سفارش کار بایستی ابعاد کار خود را بدانید و برای مثال طراحی نقشه معماری یک ساختمان ابعادی دارد که در سند یا پروانه ساخت آن آمده است که می توانید آن موارد را استخراج کرده و فرم را پر کنید و یا از آن عکس گرفته و به صورت ضمیمه در فرم مربوطه برای ما ارسال می کنید.

برای طراحی کابینت نیز می توانید ابعاد دقیق آشپزخانه خود را گرفته و مطابق فرم مربوطه آن را پرکنید و همچنین نقشه ای به صورت زیر بکشید.

گاهی اوقات کارفرما مواردی در ذهن خود دارد که نمونه های آن را قبلا دیده است و یا تصویر آن را در اختیار دارد که نکاتی در آن وجود دارد که برای کارفرما از اهمیت زیادی در اجرای طرح برخوردار است و برای همین آنها را نیز جهت کمک به طراح و بهتر شدن طرح نهایی و رعایت نکات مدنظر در فرم مربوطه پیوست کرده و ارسال نمایید.

nezami
در تاریخ 10 جولای 2019
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.